Ahoj, Edheldile, Založily jsme novou kešku na Corsice na krásném místě ve skalách u Bonifácia ( snadno přístupnou ) , dobře utěsněnou i schovanou . Pečlivě zaměřily a s dobrým pocitem odjeli k domovu . Vyplnili jsme formulář na založení nové kešky , udělali popis ´+ nápovědu ( přiznáme se , zě AJ moc nevládneme , takže pomocí slovníku , ale myslíme , zě v pohodě ) . Pak nastalo ale nemilé překvapení od riviouveura z Geocasch... , kde nám zděluje , zě keška je moc daleko od našeho bydliště a máme předložit nejaký udržovací plán . My jsme si , než jsme odjeli , pročítali vše o založení nové kešky na Geocasching.cz a tam jsme samozřejmě nic o neschválení kešky , kvůli vzdálenosti nenašli ( nebo jsme úplně slepí) . Teď samozřejmě nevíme co dál , protože na Corsicu jezdíme 1x ročně a to je asi špatně . Chtěli jsme tě poprosit , jestli nevíš , jak z toho ven , protože nás to velmi mrzí , hlavně kvůli Tuxovi ... Ahoj , posílám v příloze ten zamýšlený listing. Keška je přístupná z Bonifacia autem směrem k majáku , tam jde auto nechat u cesty ( N41 22,639 E9 10,691 ) a pak asi 500m pěšinou mezi skalami dolů k moři . Díky za pomoc a zatím ahoj ....